Zentura_at_work_06.jpg

Vi er altid åbne for en uforpligtende snak og en kop kaffe.
Kontakt vores specialister og lad os aftale et møde.

 

Ledelse

 
Christian Pedersen   CEO, Partner  Telefon: +45 4422 0590  Mobil: +45 2982 2833   christian.pedersen@zentura.dk

Christian Pedersen
CEO, Partner
Telefon: +45 4422 0590
Mobil: +45 2982 2833
christian.pedersen@zentura.dk

Ricki Mikkelsen   Seniorkonsulent, Partner  Telefon: +45 4422 0591  Mobil: +45 2684 9213   ricki.mikkelsen@zentura.dk

Ricki Mikkelsen
Seniorkonsulent, Partner
Telefon: +45 4422 0591
Mobil: +45 2684 9213
ricki.mikkelsen@zentura.dk

Christian Lindegaard  COO, Partner Telefon: +45 4422 0597 Mobil: +45 2010 6560  christian.lindegaard@zentura.dk

Christian Lindegaard
COO, Partner
Telefon: +45 4422 0597
Mobil: +45 2010 6560
christian.lindegaard@zentura.dk

Martin Brand   CCO, Partner  Telefon: +45 4422 0596  Mobil: +45 2680 5356   martin.brand@zentura.dk

Martin Brand
CCO, Partner
Telefon: +45 4422 0596
Mobil: +45 2680 5356
martin.brand@zentura.dk

Daniel Ditlev Dale  Head of Development   daniel.ditlev@zentura.dk

Daniel Ditlev Dale
Head of Development
daniel.ditlev@zentura.dk

 

Salg

 
Daniel Madsen   Sales Representative  Telefon: +45 4422 7252  Mobil: +45 2240 4688   daniel.madsen@zentura.dk

Daniel Madsen
Sales Representative
Telefon: +45 4422 7252
Mobil: +45 2240 4688
daniel.madsen@zentura.dk

Ruben Eriksson   Sales Manager  Mobil: +45 6131 5111   ruben.eriksson@zentura.dk

Ruben Eriksson
Sales Manager
Mobil: +45 6131 5111
ruben.eriksson@zentura.dk

Martin Brand   CCO, Partner  Telefon: +45 4422 0596  Mobil: +45 2680 5356   martin.brand@zentura.dk

Martin Brand
CCO, Partner
Telefon: +45 4422 0596
Mobil: +45 2680 5356
martin.brand@zentura.dk

 

Servicedesk

 
Christian Lindegaard  COO, Partner Telefon: +45 4422 0597 Mobil: +45 2010 6560  christian.lindegaard@zentura.dk

Christian Lindegaard
COO, Partner
Telefon: +45 4422 0597
Mobil: +45 2010 6560
christian.lindegaard@zentura.dk

Simon Kaas Hansen  Servicedesk  Telefon: +45 7023 1123   service@zentura.dk

Simon Kaas Hansen
Servicedesk
Telefon: +45 7023 1123
service@zentura.dk

Ricki Mikkelsen   Konsulent  Telefon: +45 70231123   service@zentura.dk

Ricki Mikkelsen
Konsulent
Telefon: +45 70231123
service@zentura.dk

Anders Gornitzka   Konsulent  Telefon: +45 7023 1123   service@zentura.dk

Anders Gornitzka
Konsulent
Telefon: +45 7023 1123
service@zentura.dk

Leon Pedersen  Konsulent  Telefon: +45 7023 1123   service@zentura.dk

Leon Pedersen
Konsulent
Telefon: +45 7023 1123
service@zentura.dk

Kennet Thorsen  Servicedesk  Telefon: +45 7023 1123  service@zentura.dk

Kennet Thorsen
Servicedesk
Telefon: +45 7023 1123
service@zentura.dk

Ole Madsen  Konsulent Telefon: +45 7023 1123   service@zentura.dk

Ole Madsen
Konsulent
Telefon: +45 7023 1123
service@zentura.dk

 
 

Zentura A/S

Linnés Alle 2
2630 Taastrup
Danmark
+45 7023 1123
service@zentura.dk

 
 

Kontakt os

Navn *
Navn

Brug for Support?

Vi er altid til rådighed og vi kender din løsning.

Kontakt vores support hold via vores Support side.

christian_l_kontakt.jpg